मनोरञ्जन

गलबन्दीपछि अर्को गीतबाट पनि भाइरल बनिन् अञ्जली अधिकारी

मोडल अञ्जली अधिकारी पछिल्लो समय एकपछि अर्को गरी सफलता बटुलिरहेकी छिन् । प्रकाश सपुतको गलबन्दीमा भाइरल बनेकी अञ्जली पुनः अर्को गीतमा पनि रातारात हिट बनेकी छिन् ।

गलबन्दी अघि उनको अभिनय रहेको बोल माया गीत हिट बनेको थियो । उनको रुपसँगै अभिनयमा दर्शकहरु मन्त्रमुग्ध बन्ने गरेका छन् । विगत १२ वर्षदेखि लोक तथा दोहोरी गीत क्षेत्रमा क्रियाशिल गायक रामकुमार कार्कीको पछिल्लो गीतमा पनि मोडल अन्जली अधिकारीको नै अभिनय रहेको छ । केही दिन अघि मात्र बजारमा आएको ‘कोईली चरी’ बोलको गीतबाट पनि अन्जलीको खुबै तारिफ हुन थालेको छ ।

गीतमा मोडल अन्जली अधिकारी र रामचन्द्र बोहोरा फिचर भएका छन् । रामकुमारलाई फिमेल भोकलमा कमला खड्काले साथ दिएकी छिन् । डान्सिङ विटमा आधारित यो गीत दर्शक तथा श्रोताले रुचाउनेमा गायक रामकुमार आशावादी छन् । सार्वजनिक यस गीतमा नवराज दाहालको शब्द तथा संगीत रहेको छ ।

Comment here