मनोरञ्जन

किड्स एण्ड टिन फेशन मोडल २०१९, भक्तपुर सम्पन्न,फोटो फिचर

ड्रिम सर्च एजेन्सीको आयोनामा आयोजित उक्त कार्यक्रममा प्रि किड्स मेल फेशन मोडल २०१९ भक्तपुर यनिस श्रेष्ठ, प्रि किड्स फिमेल फेशन मोडल २०१९ भक्तपुर दीलास्था बुद्दाचर्य भएका छन् भने किड्स फेशन मोडल २०१९ भक्तपुर सिन्थिया कार्की त्यसैगरी प्रि टिन फेशन मोडल २०१९ भक्तपुर गृवानी चिकन्बन्जर भए भने टिन फेशन मोडल २०१९ भक्तपुर रोशिश चिकन्बन्जर भएका छन् । त्यस्तै क्रमश प्रि किड्स फेशन मेगामोडल २०१९ भक्तपुर प्रनजल राणा, प्रि किड्स फेशन सुपरमोडल २०१९ भक्तपुर ब्रीथ चावल भएका छन् भने किड्स फेशन सुपरमोडल २०१९ भक्तपुर रेशु लामा,किड्स फेशन मेगामोडल २०१९ भक्तपुर युभिका कुस्मा त्यसैगरी प्री टिन फेशन मेगामोडल २०१९ भक्तपुर निक्की लवजु भएका छन् भने प्रि टिन फेशन सुपरमोडल २०१९ भक्तपुर वैभवी शाह त्यसैगरी टिन फेशन मेगामोडल २०१९ भक्तपुर लीला श्रेष्ठ, टिन फेशन सुपरमोडल २०१९ भक्तपुर सगर शाही भएका छन् । उक्ता बिजेताहरु थाइल्याण्डमा हुने इन्टरनेशनल फेशन फेस्टिवल २०१९ मा भाग लिन पाउने छन् । यि तेह्रजना विजेताहरुलाई ट्रफिसँँगै विभिन्न गिफ्टह्याम्पर र ५५०० बराबर थाइल्याण्ड फ्लाइट टिकटमा छुट दिनेछ । इभेन्ट अर्गनाइजर फाउण्डर कमलल क्षत्री रहेको यस कार्यक्रममा विभिन्न सांस्कृतिक कार्यक्रमहरु पनि प्रस्तुत गरिएको थियो । अफिसिअल कोरियोग्रफि दिक्पाल कार्कीले गरेका थिये भने आसिस्तन्त कोरियोग्रफिमा मिथुन थापा, शेरप ग्यल्त्सेन लामा र आशिष् नापीत थिए। जजका लागि ऋषिराम अधिकारी, प्रिया रानी लामा र अन्शु के.सि. रहेका थिए ।

भक्तपुर सल्लघरिको भक्तपुर बयान्क्वेटमा किड्स एण्ड टिन फेशन मोडल २०१९, भक्तपुर सम्पन्न भएको छ ।

Comment here