समाचार

गायिका सरु गौतम महानगरीय अपराध महाशाखा टेकुमा

गायिका सरु गौतम एका एक महानगरीय अपराध माहासाखामा टेकुमा।। काठमाण्डौ/ गायिका सरु गौतमको फेसबुक पेजबाट १४ मे २०१९मा एका-एक यौटा फोटो पोस्ट भयो, फोटोमा यसरि पोस्ट भएको थियो कि मानौ फोटोमा हुने व्यक्ति सरु गौतमको प्रेमी हुन् र उनको र सरुको बिछोड हुदै छ । फोटो एका एक भाइरल बन्यो, फोटो कस्को हो भन्ने कुरा संगीतकर्मीहरुले चिनीहाले, फोटोमा थिए प्रोड्युसर एव गीतकार फोटोमा हुने एक विवाहिता व्यक्ति हुन् र उनि एक ब्यापारी पनि हुन् । गीतकार राम्रो छबी भएको मान्छे भएको र उनको आफ्नो राम्रो परिवार पनि छ फोटो पोस्ट भएपछी गीतकार पनि मानसिक तनावमा आए । <फोटो एका एक भाइरल बन्दै गरेपछि सरु गौतमलाइ उनीहरुको शुभचिन्तकहरुको फोन आउन थाल्यो । गायिका गौतमको भाई सरोज गौतमको पनि उनलाई अस्ट्रेलियाबाट एका एक फोन गरेपछि उनले उनको प्रबधिक समुह LgmNepalसंग गुवार मागिन र LgmNepalले तत्काल फेसबुक संग कुरा गर्दै फोटो र फेसबुक पेजनै हटाईदियो । फोटो कसले र किन हाल्यो भन्ने अनुसन्धानको बिषय रहयो । त्यसको अर्को दिन गायिका सरु गौतम एका एक महानगरीय अपराध महासाखा पुगेर किटानी जाएर गर्दै एक व्यक्ति बिरुद्ध पक्राउ गरि अनुसन्धान गर्न निबेदन दिईएको भेटिएको छ । कस्ले दुरुपयोग गर्यो त उनको फेसबुक ? गायिका सरु गौतमले दिएको निबेदनको एक कपि हामीलाई प्राप्त भएको छ । हामीलाई पाप्त निवेदनका अनुसार उनको सामाजिक संजाल दुरुपयोग गर्दै मानसिक तनाब दिने गरेको खुलेको छ । सुरुमा गायिका गौतमको नजिक भएको र आफुले टेक्निकल सपोर्ट दिने र मेडियामा पनि सहयोग गर्ने विश्वास दिलाए पछि उनले आफ्नो फेसबुक पेज र युतूव समेत राजनलाइ एडमिन बनाएको र पछी ति व्यक्तिले लोभ लालचमा परि सरु गौतमलाई नै फेसबुक पेजको एडमिन बाट हटाएको र ब्ल्याकमेल गर्ने गरेको समेत सरु गौतमले बताएकी छिन । गायिका सरु गौतमक बजारमा काग दाजै, मेरो प्रेम प्रस्ताव, मैले सास फेर्दा जस्ता गितहरु बजारमा छन्. ति व्यक्ति बिरुद्ध महानगरीय अपराध महासखामा अनुसन्धान सुरु भैसकेको छ । एक प्रहरी उच्च अधिकारिका अनुसार राजनलाइ २-४ वर्षको जेल सजाए हुन् सक्ने छ ।

 

Comment here